Get Adobe Flash player

 

 

Punkt Rozwoju Osobistego NEUROFIT istnieje od 2012 roku. Głównymi kierunkami naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu usprawniania pracy mózgu w oparciu o  nabytą wiedzę psychologiczną, informatyczną oraz dotyczącą interwencji kryzysowych. W naszej pracy staramy się integrować i wykorzystywać wiedzę zgromadzoną w różnych obszarach psychologii. Przede wszystkim korzystamy z modeli klinicznych i procedur pomocy psychologicznej wypracowanych w obszarze psychologii klinicznej, szczególnie takich, które były lub są aktualnie weryfikowane empirycznie. Oferowana przez nas pomoc w zakresie usprawnienia pracy mózgu, opiera się na prostej zasadzie:

- tylko dzięki systematycznym regularnym ćwiczeniom nasze komórki nerwowe będą wolniej obumierać a tym samym my pozostajemy dłużej sprawni intelektualnie.

Oferowana przez nas usługa, chociaż dla wielu może wydawać się nowatorskim podejściem, to na świecie wcale nim nie jest. Badania nad   neuroplastycznością mózgu były prowadzone już w ubiegłym stuleciu. Metoda jaką propagujemy w Punkcie Rozwoju Osobistego to treningi - a więc fitness. A ponieważ zajmujemy się usprawnianiem komórek nerwowych (czyli neuronów) stąd więc nazwa firmy.